Drogi Partnerze, 
Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa na nasz ACCESS Luxury Travel Show (ALTS) – wiodące targi luksusowych podróży w Europie Środkowej i Wschodniej. W tym roku impreza ALTS w Warszawie organizowana jest przy mocnym wsparciu partnera medialnego – magazynu All Inclusive (www.all-inclusive.com.pl).

 

KIEDY?

13 listopada 2019 r.
o godz. 17.00

 

GDZIE?

Villa Foksal, Warszawa
Foksal 3/5, 00-366 Warszawa, Polska

 

Już dzisiaj, tj. 13.11.2019 r., od godz. 17.00 w Villi Foksal w Warszawie Access Luxury Travel Show – luksusowy workshop turystyczny, którego partnerem strategicznym jest magazyn ALL INCLUSIVE! To świetna okazja, żeby zapoznać się z przedstawicielami hoteli, resortów, kurortów i DMC z Malediwów, Turcji, Włoch, Omanu, Ekwadoru, Kuby, Jamajki, Seszeli, Tanzanii i innych krajów oraz nawiązać nowe, cenne kontakty biznesowe.
 

Harmonogram wydarzenia
17.00 Drink powitalny
-
17.10 Mowa powitalna i oficjalne otwarcie
-
17.15–21.15 Spotkania biznesowe i prezentacje
-
21.15 Loteria z cennymi nagrodami i część rozrywkowa

Podczas imprezy będą serwowane posiłki i nieograniczona liczba napojów alkoholowych i bezalkoholowych.
(*możliwe niewielkie zmiany w harmonogramie)

Będziemy bardzo szczęśliwi, jeśli przyjmiesz nasze zaproszenie i dołączysz do nas, aby spędzić razem wspaniały wieczór ze sprawdzonymi partnerami biznesowymi z całego świata.

Podczas ACCESS Luxury Travel Show (ALTS) czekają na Ciebie następujący Wystawcy/Sprzedający: 

1.    Resort Life Maldives – Malediwy 

2.    Hillside Beach Club –  Turcja  

3.    Elite Travel and Tourism – Oman & Dubaj

4.    Sin Elite Group – Włochy 

5.    Pure! Travel Group – Kolumbia, Peru, 

Ekwador, Boliwia i Chile

6.    Gloria Hotels – Turcja 

7.    Jamaica Tourist Board – Jamajka 

8.    Seychelles Tourism Board – Seszele

9.    Intour Maldives – Malediwy 

10.  Falkensteiner Hotels & Residences – wiele kierunków na świecie

11.  Carthage Group & Novostar Hotels – Tunezja 

12.  Melia Cuba – Kuba 

13.  Kinasi Lodge and Lua Cheia Beach Mafia Island – Tanzania, archipelag Zanzibar 

14.  PolViet Travel – Wietnam, Mjanma, Kambodża, Singapur, Malezja, Tajlandia, Laos

15.  Adrian Hotels – Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie  

16.  Visit Dubai – Dubaj

17.  Summer Rain Tours – Seszele

18.  Iberostar Hotels & Resorts Cuba – Kuba  

19.  Constance Hotels & Resorts – Madagaskar, Mauritius, Malediwy, Seszele

20.  Bliss Maldives – Malediwy 

21.  Emerald Maldives Resort & Spa - Malediwy 

22.  7°South – Seszele

23. Consorzio 3 Zinnen Dolomites – Włochy 

24. ALL INCLUSIVE magazyn – Polska 

 

Do tej pory zgłosiło się ok. 100 Buyersów/Kupujących. Nie może zabraknąć wśród Nich i Ciebie! Gorąco zapraszamy na ACCESS Luxury Travel Show (ALTS) – największy workshop b2b turystyka luksusowej w Polsce! Partnerem strategicznym wydarzenia jest największy magazyn turystyki luksusowej w Polsce – ALL INCLUSIVE (www.all-inclusive.com.pl). 

 


Aby zarejestrować się last minute i wyrazić swoje preferencje dotyczące spotkań biznesowych, kliknij „ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ”.

 

 

Najlepsze miejsca na długi weekend na przełomie maja i czerwca

Na przełomie maja i czerwca czeka na nas kolejny długi weekend – Boże Ciało w tym roku wypada 31 maja. Jeden dzień wolnego pozwoli na cztery dni wypoczynku.

Czytaj Więcej >>

Najlepsze pomysły na wyjazd rodzinny z okazji Dnia Dziecka

Wkrótce Międzynarodowy Dzień Dziecka. Wielu rodziców zastanawia się, w jaki sposób spędzić ten szczególny dzień ze swoimi pociechami, aby przyniósł jak najwięcej radości i pozostawił przyjemne wspomnienia. Możliwości na uczczenie tego święta jest naprawdę wiele. 

Czytaj Więcej >>

Najciekawsze pomysły na Majówkę

Już w marcu zaczynamy zastanawiać się, jak, a przede wszystkim, gdzie spędzimy Majówkę. W tym roku 1 maja wypada we wtorek, dodając do tego dwa weekendy plus 3 dni urlopu – szykuje się aż niemal 10 dni wypoczynku!  Czytaj więcej >

Najlepsze wiosenne wyjazdy typu city break

City break to alternatywna opcja dla tych wszystkich, którzy nie mają czasu wybrać się na dłuższy wypoczynek. Obejmuje ona wyjazdy weekendowe do najciekawszych miejsc w Europie. Krótkoterminowa wycieczka pozwala na wypoczynek oraz zapoznanie się z kulturą i kuchnią danego regionu.  Czytaj więcej >

Artykuły wybrane losowo

Rwanda – oko w oko z gorylami górskimi

ROBERT GONDEK „GERBER”
www.stronagerbera.pl


<< Rwanda leży w Afryce Środkowo-Wschodniej. Graniczy z Demokratyczną Republiką Konga, Tanzanią, Ugandą oraz Burundi. To jedno z najmniejszych afrykańskich państw. Jego powierzchnia wynosi 26 338 km2, czyli ok. 8,4 proc. obszaru Polski, co odpowiada mniej więcej wielkości województwa lubelskiego. >>

Więcej…

W Nowej Zelandii – krainie Władcy Pierścieni i Hobbita

KAROLINA SYPNIEWSKA
www.karolinasypniewska.pl

<< Maorysi, rdzenni mieszkańcy Nowej Zelandii, zwą ją Aotearoą, czyli Krainą Długiego Białego Obłoku. Zachwyca ona wspaniałymi krajobrazami i unikatową kulturą ludzi Kiwi, kochających wypoczynek na świeżym powietrzu. Choć Europejczykom niełatwo się do niej dostać, coraz chętniej wyprawiają się w te strony i zawsze wracają z bagażem cudownych wspomnień. >>

Więcej…

Pasjonująca Dominikana

 

MICHAŁ DOMAŃSKI

 

Nowożytna historia Republiki Dominikańskiej (Dominikany), znanej dziś jako „raj Karaibów”, zaczyna się 5 grudnia 1492 r., kiedy Krzysztof Kolumb odkrył wyspę La Española (po angielsku Hispaniola, po polsku Haiti). Ujrzawszy ją, miał stwierdzić, że „jest to najpiękniejsze miejsce, jakie ludzkie oko widziało”. To właśnie tutaj rozpoczęła się kolonizacja Ameryki przez Europejczyków. Na tej ziemi Bartłomiej Kolumb, brat Krzysztofa, założył w 1496 r., na wschodnim brzegu rzeki Ozama, Santo Domingo – pierwsze europejskie miasto w Nowym Świecie, obecną stolicę Dominikany. Wznoszą się tu m.in. najstarsza katedra, uniwersytet, klasztor i zamek w Ameryce. Turyści mogą je dzisiaj podziwiać w Ciudad Colonial (Kolonialnym Mieście), historycznym centrum dominikańskiej metropolii, wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa Ludzkości UNESCO. To stąd wyruszano niegdyś na podbój Nowego Świata. Warto poznać bliżej to wyspiarskie państwo, a poczujemy wówczas z pewnością wszechobecną tutaj karaibską atmosferę luzu, relaksu, dobrej zabawy i zadowolenia z życia oraz odkryjemy pasjonującą historię Republiki Dominikańskiej.

Więcej…